IMG_8786 kopya.jpg

Hakkımda

BİR MUTLULUK HAREKETİ
Doğadan ilham alarak oluşturduğumuz doğal, minimalist ve zarif fotoğraf stilimiz ile her dönem yüzlerce çiftimizin ruhuna dokunan fotoğraf ve video içerikleri üretmekteyiz. Çiftlerimizin çekim anlarındaki enerjilerini, heyecanlarını ve mutluluklarını fotoğraflarda hissedebilirsiniz.

 

Tutkumuz;
Estetik, sanat ve enerjiden beslenen görseller oluşturmak ve her zaman daha iyisini yapmayı hedeflemektir. DüğünümüzVar sloganı ile yola çıktığımız 2013 yılından bu yana fotoğraf, video, saç&makyaj, gelin buketi, saç aksesuarı, gelinlik, elbise vb. birçok detayda çiftlerimize ilham kaynağı olmaktır. Markalarımız birbiriyle tamamen bağlantılı şekilde hizmet sunan profesyonel oluşumlardır.

 

Hedeflerimiz;
Markamız kuruluş felsefesi ve vizyonu gereği kişiye özel iletişim, planlama, uygulama ve hizmet teslimi gibi tüm aşamalarda profesyonel bir kadro ile çiftlerimizin evlilik sürecindeki en yakın dostları olmayı hedefliyor.
Ekibimiz mesleğe dair üst düzey teknik ve teorik donanıma sahip, güncellik takip eden, görsel sanatlara dair estetik zevkini sosyal analiz ve yüksek iletişim becerisi ile birleştirmektedir.
Estetik, sanat ve enerjiden beslenen görseller oluşturmak birincil hedefimizdir.